Wczytuję dane...

Dywaniki VOLVO

Pojazdy tego szwedzkiego producenta cenione są za duży stopień bezpieczeństwa dla pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Samochody te cechuje ciekawy design.

Objawia się on subtelnym, a zarazem nowoczesnym wyglądem podkreślonym eleganckim wykończeniem detali. Nie bez znaczenia jest również świetnie urządzone wnętrze każdego modelu Volvo. Wspaniale wyprofilowane fotele kierowcy oraz pasażerów, a także stosunkowo duża przestrzeń przekładają się na olbrzymi komfort podczas jazdy. Warto więc zadbać o jeszcze większą wygodę i wyposażyć się w funkcjonale dywaniki welurowe lub filcowe. Oba materiały znakomicie chłoną wilgoć oraz zatrzymają wszelkiego rodzaju zabrudzenia, dzięki czemu chronią podłogę auta. Spodnia część produktów wykonana jest z gumy, co zapobiega ich przesuwaniu się i zwiększa ich przyczepność. Jest to niezwykle ważna cecha, która wpływa na komfort podczas jazdy.

Dywaniki welurowe lub filcowe to produkty łatwe w utrzymaniu czystości

Artykuły te można odkurzać lub czyścić na mokro za pomocą ogólnie dostępnych detergentów. Dzięki temu nie wymagają one nadzwyczajnego traktowania. Mimo upływu lat nie tracą one swojego estetycznego wyglądu. To zasługa wysokiej jakości materiałów - weluru strzyżonego lub filcu, które w dodatku są wzmocnione w miejscu oparcia stóp kierowcy. Przekłada się to na wytrzymałość oraz solidność prezentowanych produktów. Prezentowane dywaniki welurowe i filcowe zostały w 100 % dostosowane do kształtu podłogi poszczególnych modeli aut Volvo. Jeżeli jednak interesuje Cię przygotowanie akcesoriów na wymiar, jesteśmy w stanie zrealizować Twoje indywidualne zamówienie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG