Wczytuję dane...

Dywaniki VOLKSWAGEN

W zależności od Twoich potrzeb przygotowaliśmy dwa warianty dywaników. Dla zwolenników nieco tańszych, lecz praktycznych rozwiązań mamy do zaproponowania produkty składające się z górnej filcowej warstwy oraz dolnej stworzonej z granulatu gumowego. Droższa opcja obejmuje z kolei dywaniki wyprodukowane z weluru strzyżonego (góra) oraz lanej gumy (spód). Oba rozwiązania wyróżniają się wysublimowaną estetyką oraz wysokimi parametrami wytrzymałościowymi (choć tańsze dywaniki filcowe są mniej wytrzymałe niż droższe welurowe), dzięki czemu kupno opisywanych elementów wyposażenia wnętrza samochodu to inwestycja na długie lata.

Prezentowane produkty oprócz walorów wizualnych i technicznych charakteryzują się łatwością utrzymania czystości, co jest niezwykle ważne w przypadku chęci zachowania pięknego wyglądu wewnątrz auta. Ponadto, niezależnie od wybranego materiału, dywaniki znakomicie zatrzymują wilgoć oraz chronią podłogę pojazdu przed zanieczyszczeniami. Nie do przecenienia jest również możliwość dokładnego dopasowania akcesoriów do docelowego miejsca przeznaczenia dzięki mocowaniom dołączonym do dywaników. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt nie przesuwa się i nie powoduje uczucia dyskomfortu.

Chcesz wybrać dywanik samochodowy jako prezent dla posiadacza Volkswagena? Spersonalizuj go według własnych preferencji, jeśli chodzi o rozmiar, kolor obszycia, a nawet dedykowany napis lub nadruk. Decydując się na takie rozwiązanie, z pewnością sprawisz radość drugiej osobie, a także pokażesz, że potrafisz dzielić jego pasję i upodobania motoryzacyjne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG