Wczytuję dane...

Dywaniki TOYOTA

Yaris, Avensis, Supra, Corolla czy Camry – to tylko przykładowe modele Toyoty, które cieszą się największą popularnością w naszym kraju. Nie ma jednak w tym nic dziwnego, skoro samochody stworzone przez japońskiego producenta uznawane są powszechnie za pojazdy niezawodne w każdych warunkach. Dodatkowym ich atutem jest przestronne oraz nowoczesne wnętrze, które warto uzupełnić o praktyczne elementy, takie jak dywaniki welurowe lub filcowe.

Dywaniki samochodowe Toyota

Bez opisywanych akcesoriów wnętrze samochodu wydaje się być niekompletne. Przede wszystkim należy jednak podkreślić funkcjonalność tego typu produktów. Chronią one bowiem podłogę przed wszelkimi rodzajami zabrudzeń oraz zawilgoceniem, co zwiększa wrażenia estetyczne oraz komfort. Dzięki idealnemu dopasowaniu do danego modelu samochodu oraz wykonanym z litej gumy, antypoślizgowym spodom, dywaniki nie zaginają się ani nie przesuwają podczas jazdy. Warto również wspomnieć, że zarówno akcesoria filcowe, jak i welurowe mogą zostać wyposażone w rzepy mocujące lub kołki, które zapobiegną ich przesuwaniu się.

Stwórz swoje wymarzone wnętrze samochodu

Każdy ze znajdujących się w naszym asortymencie produktów to gwarancja najwyższej jakości. Akcesoria, które proponujemy, są stworzone z trwałych i wytrzymałych materiałów. Dla wszystkich naszych klientów przewidujemy możliwość spersonalizowania dywaników. To Ty bowiem możesz zdecydować m.in. o kolorze czy też rodzaju obszycia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG