Wczytuję dane...

Dywaniki SKODA

Co powiesz na nowe dywaniki samochodowe? Dzięki nim nie tylko zabezpieczysz podłogę przed zabrudzeniem, ale wpłyniesz też na estetyczny wygląd auta. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – a zatem bezpośrednio u producenta. Kryje się za tym mnóstwo korzyści. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie elementy wyposażenia pojazdu zgodne z oczekiwaniami.

Dywaniki samochodowe Skoda

Składając zamówienie u producenta otrzymujesz dostęp do wszystkiego, co tworzy dobrze wykonane akcesoria welurowe lub filcowe. Przed złożeniem zamówienia wybierasz m.in. grubość materiału, kolor, rodzaj obszycia i nadruku (opcjonalnie), a także typ mocowania. Wszystko to z możliwością zakupienia pojedynczej sztuki, bez wychodzenia z domu i z gwarancją jakości. Zainteresowany? Przekonaj się, co możemy zrobić, aby Skoda prezentowała się wewnątrz bez zarzutu.

Dywaniki welurowe i filcowe – funkcjonalne rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb

Choć większość modeli Skody nie należy może do grona aut działających na motoryzacyjną wyobraźnię wielu osób, to nie można odmówić samochodom stworzonym przez czeskiego producenta praktyczności. Wyraża się ona zarówno w parametrach technicznych, jak i w funkcjonalnym wnętrzu. Wartościowym uzupełnieniem wyposażenia środka samochodu będą dywaniki welurowe i filcowe, dzięki którym zadbasz o swój komfort oraz pasażerów. Niektóre modele mogą bowiem zostać wyposażone w rzepy lub kołki mocujące, zapobiegające przesuwaniu się ich pod nogami. Spód wykonany z litej gumy działać będzie antypoślizgowo i zwiększy przyczepność akcesorium do podłogi auta.

Dywaniki samochodowe do każdego modelu Skody

Dopasowanie akcesorium do wnętrza pojazdu nigdy nie jest prostym zadaniem. Z tego względu dla wszystkich naszych klientów udostępniliśmy możliwość przygotowania dywaników filcowych lub welurowych według własnego uznania. Wystarczy, że prześlesz nam dokładne wymiary oraz wzór, a my wykroimy akcesorium zgodnie z przesłanymi parametrami. Możemy również na dywaniku umieścić wybrany przez Ciebie indywidualny napis i nadruk, jednak z zastrzeżeniem, że nie będzie to logo producenta lub znak towarowy zastrzeżony prawnie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG