Wczytuję dane...

Dywaniki MERCEDES

Jeśli zależy Ci zarówno na funkcjonalności, jak i ciekawym aspekcie wizualnym, skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz tu dywaniki samochodowe dopasowane do pojazdów marki Mercedes. Robiąc zakupy bezpośrednio u producenta zyskujesz pełną kontrolę nad zamówieniem: zaznaczasz m.in. rodzaj materiału (filc lub welur), kolor oraz rodzaj obszycia. Dodatkowo otrzymujesz możliwość wyboru kompletu lub pojedynczej sztuki.

Dywaniki welurowe i filcowe do samochodu

Dzięki naszym rozwiązaniom wnętrze Mercedesa będzie prezentowało się bez zarzutu: łatwiej zabezpieczyć podłogę przed zabrudzeniem, a przy tym zadbać o estetyczne wykończenie wnętrza. Realizujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i sklepów zajmujących się sprzedażą artykułów motoryzacyjnych. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz trwałość wyrobów.

Dywaniki welurowe i filcowe idealnie skrojone dla Twoich potrzeb

Jeżeli jesteś posiadaczem jednego z modeli Mercedesa to z pewnością doskonale wiesz, co znaczy luksusowe wnętrze. Bez akcesoriów dedykowanych autom wyprodukowanym przez niemiecki koncern samochodowy będzie się ono prezentować jednak niekompletnie. Dlatego też wyposaż się w produkty, które stanowić będą o jego wizualnej wartości i będą prezentować się świetnie mimo upływu lat. W naszym asortymencie przygotowaliśmy dywaniki welurowe i filcowe dopasowane pod względem rozmiaru do każdego modelu Mercedesa, dzięki czemu łatwo i szybko dopasujesz akcesorium do posiadanego pojazdu.

Dywaniki samochodowe, czyli jeden produkt – wiele możliwości

Pragniemy, by każdy posiadacz Mercedesa mógł cieszyć się niebanalnym wystrojem wnętrza auta niezależnie od okoliczności. Dlatego też do Twojej dyspozycji oddaliśmy możliwość zaprojektowania akcesorium według własnych preferencji. Możesz wybrać kolory materiału, obszycia czy też zdecydować o wykroju produktu zgodnie z wcześniej przesłanym wzorem i rozmiarem. By jeszcze bardziej spersonalizować dywanik, istnieje możliwość wykonania nadruku lub przygotowanego przez Ciebie napisu z zastrzeżeniem, że nie może to być logo producenta. Jest to bowiem znak zastrzeżony prawnie. Dodatkowo produkt może zostać wzmocniony w miejscu trzymania nóg przez kierowcę, co zapewnia jego stabilność i wytrzymałość.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG