Wczytuję dane...

Dywaniki LANCIA

Lancia - od wielu lat działające przedsiębiorstwo motoryzacyjne mające w swojej ofercie samochody sportowe, osobowe i wyścigowe. Charakterystyczny wygląd podkreślający włoskie pochodzenie marki, styl i elegancja to zalety, które znajdują coraz to nowych fanów marki. 

Zakup dywaniki do swojej Lancii, podkreślając jej wygląd. Nowoczesne dywaniki ochronią tapicerkę samochodu oraz uwydatnią jego wygląd.

Włoskiej marki z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi motoryzacji. Jest to bowiem prawdziwa legenda. Mimo że Lancia od blisko 10 lat tworzy samochody wyłącznie we Włoszech, na ulicach naszego kraju można spotkać wiele aut producenta z Półwyspu Apenińskiego. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż jak wspomnieliśmy na początku, każdy pojazd spod opisywanego włoskiego brandu kusi niepowtarzalnym wyglądem oraz charakterystycznym sportowym zacięciem. Prawdziwy podziw budzi jednak niezwykle dopracowane wnętrze, gdyż we wszystkich modelach Lancii można zaobserwować dążenie do doskonałości i dbałość o detale. To stąd m.in. wzięły się porównania do Chrystlera 300, co świadczy wyłącznie o ekskluzywności aut wywodzących się z włoskiej stajni. Warto więc zadbać o każdy szczegół wystroju kabiny i wyposażyć się w funkcjonalne dywaniki samochodowe. 

Welurowe i filcowe dywaniki dopełnią wnętrze każdego modelu Lancii 

Porażająca elegancja oraz niebanalny styl – tymi dwoma określeniami z pewnością można określić wewnętrzny wystrój Lancii. Uzupełnij go o piękne dywaniki samochodowe, które znalazły się w naszym asortymencie. Każdy z prezentowanych produktów zostanie starannie wykończony według Twojego uznania (nitką (overlock), sztuczną skórą (nubukiem), bądź taśmą o różnej kolorystyce), dzięki czemu stanowić będzie gustowny element wnętrza. Możesz również dopasować do własnych potrzeb rodzaj oraz kolor materiału, a także umieścić na dywanikach niezastrzeżony prawnie nadruk. Nie może więc być nim np. logo producenta aut.  

Potrzebujesz jednego lub kilku dywaników samochodowych do Lancii? Sprawdź naszą ofertę! 

Specjalnie dla naszych klientów przewidzieliśmy możliwość zamówienia zarówno pojedynczego produktu, jak i kompletów na przód czy też tył auta. Proponowane akcesoria są dostosowywane do każdej generacji Lancii, co oznacza, że idealnie pasują do podłóg w poszczególnych modelach włoskiej marki, uwzględniając w tym sposoby przymocowania. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś przesłał nam dokładne wymiary wykroju oraz wzór dywaników, gdyż jesteśmy w stanie zrealizować Twoje indywidualne zamówienie.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG