Wczytuję dane...

Dywaniki KIA

Kia - producent samochodów coraz bardziej rozpoznawalny na naszym rynku ze swojej stylistyki oraz dobrej strony mechanicznej. Popularne modele tego producenta znajdują odbiorców w poszczególnych segmentach rynku. Małe auta miejskie, SUV-y, samochody usportowione czy dostawcze widoczne są w krajobrazie całego świata motoryzacyjnego. Oferujemy Państwu nowoczesne i eleganckie dywaniki dopasowane do samochodów marki KIA. Ładne i estetyczne wykończenie dywaników doda uroku Państwa samochodowi. Trwały materiał pozwoli użytkować dywaniki przez długi czas. Zapraszamy do zakupów.

Dywaniki welurowe i filcowe do Kii to praktyczne rozwiązanie

Z pewnością nie raz i nie dwa zdarzyło się Państwu wsiąść do auta podczas ulewy lub padającego śniegu. Zostawiane mokre ślady od butów wewnątrz auta nie prezentują się zbyt korzystnie, gdyż mają wpływ na obniżone walory estetyczne. Z tego też względu dywaniki welurowe lub filcowe, które dla Państwa przygotowaliśmy, to znakomite rozwiązanie tego typu problemów. Zostały one bowiem wykonane z wytrzymałych oraz chłonnych materiałów, zatrzymujących wszelkie zabrudzenia oraz wilgoć, co sprawia, że podłoga auta pozostaje sucha i czysta. Ponadto spód oferowanych produktów wytworzono z granulatu gumowego lub lanej gumy, dzięki czemu działają one antypoślizgowo i zwiększają ich przyczepność do podłoża.

Dywaniki samochodowe zapewniają komfort jazdy

Doskonale rozumiemy, że każde auto jest inne, dlatego też przygotowywane przez nas akcesoria dopasowywane są odpowiednio do danej generacji samochodu, a także do konkretnego kształtu podłogi w pojeździe. Uwzględniamy w tym celu umiejscowienie produktu oraz jego przymocowanie. To jednak nie wszystko. Oprócz dopasowywania dywaników do podłogi samochodu w celu jak najlepszego komfortu użytkowania przewidzieliśmy również możliwość personalizacji akcesoriów. Mogą Państwo wybierać m.in. kolor materiału czy też obszycia, a także przesłać do nas napis lub nadruk, który ma się znaleźć na produkcie. Zastrzegamy jednak, że nie może być to znak zastrzeżony prawnie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG