Wczytuję dane...

Dywaniki HYUNDAI

Hyundai to popularne także i na naszym rynku pojazdy w różnych segmentach i klasach. Ciekawa stylistyka szczególnie nowszych modeli zachęca klientów do zakupu produktów właśnie tej marki.

Jednak także starsze serie aut tego południowokoreańskiego producenta cieszą się dużą popularnością. Hyundai od wielu lat trzyma się bowiem sprawdzonej formuły, za którą kryje się elegancka stylistyka oraz komfortowe wnętrze, co ma zapewnić wszystkim użytkownikom jak najlepsze wrażenia z korzystania z samochodów stworzonych przez ten azjatycki koncern. Jeżeli czujesz, że przygotowane wyposażenie auta to dla Ciebie nieco za mało, zawsze możesz zwiększyć swoją wygodę poprzez zakup funkcjonalnych oraz niezwykle estetycznych akcesoriów. Proponowane dywaniki samochodowe pomogą zadbać Ci o przestrzeń w pojeździe i sprawią, że stanie się ona znacznie czystsza. W ofercie posiadamy zarówno modele welurowe, jak i filcowe.

Dywaniki welurowe i filcowe to obowiązkowe akcesoria do Twojego Hyundaia

Chcesz cieszyć się estetycznym wyglądem wnętrza samochodu niezależnie od panującej na zewnątrz pogody? Oszczędź sobie zmartwień i wybierz nasze produkty, a przekonasz się, jak bardzo funkcjonalne potrafią być. Przede wszystkim dywaniki z weluru strzyżonego lub filcu zatrzymają wszelkie zabrudzenia oraz zanieczyszczenia. Położenie ich zarówno w miejscu stóp kierowcy, jak i pasażerów oszczędzi Ci sporej ilości sprzątania. Niezwykle ważną cechą materiałów, z których zostały wykonane, jest fakt, że zatrzymują one również wilgoć. Dzięki temu zapobiegają powstawaniu zjawiska korozji podłogi od wewnątrz. Oferowane akcesoria w zależności od posiadanego modelu auta mogą zostać przytwierdzone do powierzchni za pomocą kołków mocujących lub rzep. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt nie przesunie się podczas jazdy i wykonywania manewrów za kierownicą.

Personalizowane dywaniki samochodowe do samochodów marki Hyundai

Naszym celem jest, by każde oferowane akcesorium jak najlepiej odpowiadało potrzebom oraz oczekiwaniom konsumentów. Z tego też względu w ramach świadczonych usług produkcyjnych jesteśmy w stanie wykonać dywaniki na specjalne zamówienie klienta według przesłanych przez niego rozmiarów oraz wzoru. Ponadto klient samodzielnie może wybrać kolor materiału czy też obszycia, a także przesłać nam nadruk lub napis, który ma znaleźć się na produkcie. Nie może to być jednak znak zastrzeżony prawnie.

Dywaniki z filcu bądź weluru strzyżonego z pewnością sprawią, że Twój pojazd wyróżni się jeszcze bardziej wśród innych. Posiadane przez nas materiały i obszycia będą pasować do wnętrza Twojego samochodu. Zapraszamy do zakupów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów