Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Idealnie dopasowane dywaniki do Twojego modelu Hondy Civic to gwarancja zarówno wysokiej estetyki wnętrza pojazdu, jak i maksymalnej ochrony podłogi. Co więcej — korzystając z wykonania ich na zamówienie masz możliwość zastosowania wielu modyfikacji, a tym samym dostosowania produktu do swoich potrzeb. Jako specjaliści od produkcji dywaników samochodowych udostępniamy Klientom dwa warianty wykończenia: welurowy (w różnych kolorach) lub gumowy. To Ty decydujesz o tym, co najlepsze dla Ciebie i Twojego auta!

Dywaniki do Hondy Civic z własnym oznaczeniem? Dlaczego nie!

Oprócz precyzyjnego wykrawania dywaników, oferujemy nanoszenie grafik metodą flock lub haftem przemysłowym (wyjątek stanowią dywaniki z materiałów prążkowanych). Wykonamy dla Ciebie dowolny nadruk za wyjątkiem znaków prawnie zastrzeżonych. Decydując się na zamówienie dywaników do Hondy Civic w naszej firmie, masz gwarancję wysokiej jakości produktu, dokładności realizacji projektu oraz idealnego dopasowania do pojazdu. Zapraszamy!

Dywaniki do różnych roczników Hondy Civic

Zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie dywaniki do Hondy Civic mógł zamówić każdy posiadacz tego auta. Z tego powodu udostępniamy opcję zakupu tych produktów do różnorodnych wersji samochodu z różnych roczników. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak dużą popularnością od lat cieszy się Honda Civic wśród kierowców. Nasze dywaniki to zatem świetny wybór zarówno dla prywatnych posiadaczy tego modelu, jak i przedsiębiorców korzystających z niego w ramach floty firmowej.

Wybierz idealne dywaniki do Hondy Civic dla siebie

W przypadku dywaników do Hondy Civic, podobnie jak przy produktach do innych aut, zapewniamy rozległe możliwości ich personalizacji. Możesz na przykład zdecydować się na zamówienie obszyć w takim samym albo innym kolorze niż pozostały materiał, jak również wybrać stopery okrągłe, owalne, uniwersalne lub zupełnie z nich zrezygnować. Zadbaj z nami o ochronę wnętrza swojego pojazdu oraz jego doskonały wygląd. Zapraszamy do zakupu!

Informacja prawna o nadrukach


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.

Klienci, którzy kupili ten komplet wybrali również...

Porozmawiaj z nami na  GG