Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Jeśli chcesz wymienić dywaniki w Twoim Fordzie, aby znów cieszyć się nienagannym wyglądem wnętrza samochodu, zgłoś się do nas. Oferujemy pełne komplety, którymi wyłożysz przód i tył Focusa, tym samym gwarantując sobie i pasażerom spójność kolorystyczną oraz jakościową wyposażenia. Wybierz fakturę, rodzaj materiału oraz barwę, a my skroimy dywaniki na miarę Twoich potrzeb! Na zamówienie Klienta wykonamy trwały nadruk metodą FLOCK lub naniesiemy haft przemysłowy wedle wskazanego projektu (wyjątkiem są znaki towarowe i zastrzeżone logo firm).

Łatwe w utrzymaniu czystości dywaniki do Forda Focusa

Dzięki doskonale dobranym materiałom dywaniki do Forda Focusa, które u nas zamówisz, szybko wyczyścić z piachu czy błota. Włókno nie absorbuje nadmiaru zabrudzeń, dlatego wystarczy niewiele wysiłku, aby utrzymać w doskonałym stanie wnętrze samochodu. Jeśli masz pytania dotyczące sposoby zamówień lub wykonania dywanów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na stronie. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych ofertą!


dywaniki ford focus


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.

Klienci, którzy kupili ten komplet wybrali również...

Porozmawiaj z nami na  GG