Wczytuję dane...

Dywaniki FORD

Ford - jeden z pionierów rynku motoryzacyjnego, posiada wieloraką ilość modeli osobowych, sportowych, pickupów, dostawczych i ciężarowych. Producent znany na całym świecie w wielu dziedzinach motoryzacji.

Dobierz eleganckie dywaniki filcowe bądź welurowe do swojego Forda. Sprawią one, że wnętrze samochodu będzie jeszcze bardziej stylowe, a łatwość w utrzymaniu czystości to kolejna z zalet naszych dywaników.

Stworzone po to, by pasować!

Amerykański producent aut niemal od zawsze stawiał w wytwarzanych przez siebie pojazdach na uniwersalizm wnętrza. Jest to jeden z powodów, dla których samochody Forda są tak bardzo często wybierane przez konsumentów. Warto jednak sprawić, że wnętrze stanie się jeszcze bardziej komfortowe i spersonalizowane. Wystarczy zadbać o jego wygląd oraz praktyczność. Jak to zrobić? Wybierz welurowe lub filcowe dywaniki do swojego auta i przekonaj się, ile możesz zyskać!

Funkcjonalność i estetyczny wygląd w jednym

Zależy Ci na rozwiązaniu, które będzie łączyć zarówno walory użytkowe, jak i wizualne? Dywaniki welurowe lub filcowe, które proponujemy, zostaną idealnie dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Stworzymy dla Ciebie produkty dopasowane pod względem wymiarów do każdej wnęki w Twoim aucie. Ponadto zyskasz akcesoria, dzięki którym zatrzymasz zanieczyszczenia oraz wszelkie zabrudzenia, chroniąc tym samym podłogę samochodu.

Spersonalizuj swój dywanik welurowy lub filcowy

Chcesz sprawić, by wnętrze Twojego auta wyróżniało się spośród innych modeli pochodzących od amerykańskiego producenta? Nie ma lepszego rozwiązania, jak dobór spersonalizowanego dywanika! Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie dowolny nadruk lub napis (oprócz logo producenta, gdyż jest to znak prawnie zastrzeżony). Dajemy Ci również możliwość wybrania koloru obszycia czy też materiału.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów