Wczytuję dane...

Dywaniki DAIHATSU

Daihatsu to japoński producent pojazdów, mający w swojej ofercie modele różnego przeznaczenia. By uatrakcyjnić wnętrze takiego samochodu, warto zapewnić mu odpowiednie wyposażenie. Z naszymi nowymi welurowymi dywanikami z pewnością nadasz eleganckiego wyglądu swojemu pojazdowi. Wykonujemy wysokiej jakości i niezwykle wytrzymałe wykładziny samochodowe do aut marki Daihatsu. Cechują się tym, że są odporne na brud oraz wilgoć, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Zadbaj o wyjątkowe wyposażenie swojego samochodu i wybierz nasze dywaniki!

Dywaniki do samochodów marki Daihatsu

Wybierając nasze welurowe dywaniki samochodowe, masz pełną swobodę nad ich wykonaniem. Oferujemy możliwość spersonalizowania wykładzin, dzięki czemu doskonale dopasujesz je do całego wnętrza swojego samochodu. Podczas składania zamówienia wybierasz zarówno kolor, jak i rodzaj obszycia oraz wzmocnienia pod nogi. Dostępne odcienie to nie tylko stonowane kolory, takie jak biały, czarny czy beżowy, ale również żywe barwy typu pomarańczowy, fioletowy lub czerwony. Co do obszyć, możemy wykonać je nitką (overlock), sztuczną skórą (nubuk) bądź taśmą o różnej kolorystyce. Ponadto umożliwiamy umieszczenie na wykładzinach dowolnych napisów lub nadruków, oprócz treści, które są zastrzeżone prawnie.

Welurowe dywaniki – element wyposażenia samochodów

W Twoim samochodzie nie może zabraknąć naszych welurowych dywaników! Oferujemy wykładziny samochodowe, które możesz w całości spersonalizować - od wybrania koloru obszycia po rodzaj wzmocnienia pod nogi. W dodatku, wcale nie musisz decydować się na kupno całego zestawu, lecz tylko wykładziny do tyłu lub do przodu, według Twoich potrzeb. A jeśli nasze produkty nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz złożyć reklamację - zwrócimy Ci pieniądze!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG