Wczytuję dane...

Dywaniki DACIA

Zadbanie o wnętrze samochodu to coś, na co kierowcy powinni zwrócić uwagę, aby zapewnić sobie maksymalny komfort z jazdy. Jednym z elementów wyposażenia auta są wykładziny. Ich podstawową funkcją jest ochrona podłogi przed brudem, wilgocią czy wytarciem. Dokonując ich zakupu, dopasujesz je do danego pojazdu. Jako producent dywaników samochodowych wykonujemy wykładziny welurowe do samochodów marki Dacia. Zadbaj o wyposażenie swojego auta i wybierz nasze produkty, które zapewnią czystość wnętrza pojazdu!

Welurowe dywaniki do samochodów marki Dacia

Wykładziny samochodowe wykonujemy z dobrych jakościowo i wytrzymałych materiałów m.in. filcu, weluru strzyżonego czy lanej gumy, które łatwo utrzymać w czystości. Umożliwiamy personalizację dywaników, co oznacza, że możesz idealnie dopasować je do wnętrza swojego auta marki Dacia.

Podczas dokonywania zamówienia wybierasz zarówno kolor, jak i rodzaj obszycia materiału oraz wzmocnienia pod nogi. Oprócz tego możesz zdecydować się na nadruk lub napis, z wyjątkiem tych zastrzeżonych prawnie. Ponadto wykrój wykładzin wykonujemy według podanego przez Ciebie wzoru oraz wymiaru.

Wykładzina samochodowa – element wyposażenia pojazdu

Jeździsz samochodem marki Dacia? W takim razie koniecznie postaw na nasze welurowe dywaniki samochodowe, które wykonamy zgodnie z Twoimi preferencjami. Wcale nie musisz kupować całego zestawu wykładzin – możesz zamówić tylko te do przodu lub do tyłu. Realizujemy również reklamacje, jeśli okaże się, że nasze produkty nie spełniły Twoich oczekiwań.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG