Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Każdy właściciel auta wie, jak kluczowe dla zachowania czystości wnętrza jest dobre wyposażenie samochodu. Mogą to być nie tylko praktyczne pokrowce na siedzenia, ale również funkcjonalne dywaniki, które w szybki sposób można wyjąć, wytrzepać bądź wyprać. Eleganckie dywaniki samochodowe to bez wątpienia niezbędny element wyposażenia każdego pojazdu, ponieważ znacznie poprawiają jego estetykę, a przy tym komfort jazdy. Szukasz akcesoriów pasujących do BMW E90 lub pozostałych modeli serii 3? Postaw na wysokiej jakości dywaniki samochodowe, które możesz dowolnie spersonalizować!

Praktyczne dywaniki do aut BMW E90 — zaprojektuj produkt dopasowany do własnych potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań Klientów, dlatego umożliwiamy im tworzenie dywaników samochodowych o konkretnych parametrach. U nas będziesz mógł swobodnie wybrać kolor obszycia, rodzaj stoperów (o ile w ogóle są one dla Ciebie konieczne), materiał wykonania, a także tworzywo na wzmocnienie pod nogi kierowcy — gumowe lub welurowe. Ciesz się dopasowanym do Twojego samochodu BMW E90 zestawem dywaników, dzięki którym z pewnością poprawi się komfort jazdy. Łatwe utrzymanie czystości w aucie, stylowe wnętrze pojazdu i bezpieczeństwo podróżowania? Zapraszamy do zakupu niezawodnych dywaników!

Eleganckie dywaniki – BMW E90

Oferujemy idealnie dopasowane do wnętrza BMW E90 dywaniki samochodowe, które cenione są przez wielu Klientów za estetyczne wykończenie, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Dostępne w różnych odcieniach, takich jak czerń, beż, brąz, bordo bądź szarość, prezentują się znakomicie, dzięki czemu sprawiają, że wnętrze BMW E90 staje się eleganckie, jak również dopasowane pod względem najmniejszych szczegółów. Sprawdź dostępne warianty i wybierz dywanik spełniający Twoje oczekiwania i potrzeby!

Dlaczego warto wybrać dywaniki do BMW E90 z naszego sklepu?

Oferowane dywaniki do BMW E90 mają przede wszystkim zabezpieczać podłogę w samochodzie przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami np. błotem, piaskiem czy śniegiem. Korzystając z nich, nie tylko zachowasz czystość wnętrza, ale też zminimalizujesz zużycie pojazdu, zachowując jego wartość. Chodniki wykonane ze znakomitej jakości materiału są łatwe w czyszczeniu, a także dostępne w wyjątkowo korzystnej cenie, co sprawia, że stanowią rozsądną inwestycję każdego właściciela BMW E90. Zachęcamy do składania zamówień na dywaniki w naszym sklepie internetowym!


dywaniki bmw e90


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.