Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Każdy właściciel auta wie, jak kluczowe dla zachowania czystości wnętrza jest dobre wyposażenie samochodu. Mogą to być nie tylko praktyczne pokrowce na siedzenia, ale również funkcjonalne dywaniki, które w szybki sposób można wyjąć, wytrzepać bądź wyprać. Eleganckie dywaniki samochodowe to bez wątpienia niezbędny element wyposażenia każdego pojazdu, ponieważ znacznie poprawiają jego estetykę, a przy tym komfort jazdy. Szukasz akcesoriów pasujących do BMW E90 lub pozostałych modeli serii 3? Postaw na wysokiej jakości dywaniki samochodowe, które możesz dowolnie spersonalizować!

Praktyczne dywaniki do aut BMW E90 — zaprojektuj produkt dopasowany do własnych potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań Klientów, dlatego umożliwiamy im tworzenie dywaników samochodowych o konkretnych parametrach. U nas będziesz mógł swobodnie wybrać kolor obszycia, rodzaj stoperów (o ile w ogóle są one dla Ciebie konieczne), materiał wykonania, a także tworzywo na wzmocnienie pod nogi kierowcy — gumowe lub welurowe. Ciesz się dopasowanym do Twojego samochodu BMW E90 zestawem dywaników, dzięki którym z pewnością poprawi się komfort jazdy. Łatwe utrzymanie czystości w aucie, stylowe wnętrze pojazdu i bezpieczeństwo podróżowania? Zapraszamy do zakupu niezawodnych dywaników!


dywaniki bmw e90


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.

Porozmawiaj z nami na  GG