Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Dywaniki samochodowe to nieodłączny element wyposażenia każdego auta, którego właściciel dba o jego wnętrze. Są nie tylko dodatkowym elementem chroniącym podłogę, ale również zapewniają estetyczny wygląd pojazdu, zatrzymują piasek i wilgoć oraz mają funkcję estetyczną. W naszej ofercie znajdziesz idealnie dopasowane dywaniki do Audi A4. Wybierz rodzaj materiału — gładki lub prążkowany oraz jego kolor. W przypadku gładkich dywaników możesz również dołączyć projekt nadruku, jaki na niego naniesiemy. Dzięki temu z łatwością spersonalizujesz wnętrze samochodu i dodasz mu wyjątkowego charakteru.

Doskonałe jakościowo dywaniki do Audi A4 polskiej produkcji

Każdy komplet dywaników — także tych do Audi A4 jest indywidualnie dopasowywany do wnętrza auta. Szczególną uwagę zwracamy na wszelkie detale, które mogą decydować o prawidłowym ułożeniu gadżetu. Co więcej — wykonujemy je z materiałów o wiele lepszych jakościowo niż te, z których produkowane są dywaniki dostępne w większości salonów samochodowych. Dlatego, jeśli zależy Ci na dywanikach, które wytrzymają niejeden sezon — zamów je właśnie u nas. Zapraszamy do kontaktu.


dywaniki audi a4


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.

Klienci, którzy kupili ten komplet wybrali również...

Porozmawiaj z nami na  GG