Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Audi A3 jest jednym z najpopularniejszych modeli niemieckiej marki, który od lat 90. z łatwością można dostrzec na polskich drogach. To niezawodne, solidne auto, a dzięki wytrzymałym dywanikom welurowym z naszego sklepu będziesz mógł zadbać o jego doskonały stan na długie lata. Proponujemy wysokiej jakości produkty do Audi A3 chroniące podłogę wewnątrz samochodu przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, a przy tym cechujące się odpornością na wilgoć oraz właściwościami wyciszającymi. Nasze dywaniki są idealnie dopasowane do tego modelu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą znakomicie spełniać swoje zadanie.

Welurowe dywaniki do Audi A3

Zadaniem dywaników do Audi A3 jest przede wszystkim ochrona przed brudem oraz zarysowaniami, dlatego dostępne w naszym sklepie produkty zostały wykonane z wytrzymałego polipropylenu, natomiast wierzchnia warstwa ma postać stylowego, miękkiego weluru. Co więcej, na spodzie dywaników znajduje się porowata guma lub pianka zapobiegająca przesuwaniu i blokowaniu pedałów. Poza samą sprzedażą proponujemy też możliwość wykonania indywidualnego nadruku na produktach, co w połączeniu z szeroką paletą kolorów obszyć do wyboru nada Twoim dywanikom do Audi A3 niepowtarzalnego wymiaru. Złóż zamówienie!


dywaniki audi a3


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.

Klienci, którzy kupili ten komplet wybrali również...

Porozmawiaj z nami na  GG