Wczytuję dane...

Dywaniki AUDI

Ciesz się prawdziwym, eleganckim wystrojem swojego auta wraz z naszymi produktami. W zależności od Twoich potrzeb możemy stworzyć zarówno filcowy, jak i welurowy dywanik o wybranym przez Ciebie kolorze obszycia oraz kolorze całego dywanika. Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze, dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie całe spectrum możliwości. Możesz wybierać pomiędzy kilkoma rodzajami obszycia: nitką (overlock) sztuczną skórą (nubukiem) bądź taśmą o różnej kolorystyce. Także do Ciebie należy możliwość wyboru koloru nici przyszycia.

Nie musisz przejmować się o dopasowanie naszego produktu w posiadanym przez Ciebie modelu Audi. Dywaniki, które proponujemy, dopasowują się do kształtu podłogi Twojego samochodu pod każdym względem, także jeśli chodzi o ich umiejscowienie. Stworzone przez naszą firmę akcesoria w większości przypadków posiadają również wzmocnienie w postaci wszywanej części z materiału w miejscu oparcia stóp kierowcy. Dzięki temu prezentowane produkty są jeszcze bardziej wytrzymałe i zapewniają zwiększony komfort dla osób zasiadających za kierownicą.

W celu jak najlepszego spersonalizowania dywaników pod indywidualne potrzeby istnieje możliwość stworzenia nadruku i napisu z zastrzeżeniem, że nie może być to logo producenta, gdyż jest to znak zastrzeżony prawnie. Wybierz naszą firmę i ciesz się nienagannym elementem wyposażenia swojego Audi!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Porozmawiaj z nami na  GG