Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Jeśli chcesz wymienić dywaniki w Twoim Fordzie, aby znów cieszyć się nienagannym wyglądem wnętrza samochodu, zgłoś się do nas. Oferujemy pełne komplety, którymi wyłożysz przód i tył Focusa, tym samym gwarantując sobie i pasażerom spójność kolorystyczną oraz jakościową wyposażenia. Wybierz fakturę, rodzaj materiału oraz barwę, a my skroimy dywaniki na miarę Twoich potrzeb! Na zamówienie Klienta wykonamy trwały nadruk metodą FLOCK lub naniesiemy haft przemysłowy wedle wskazanego projektu (wyjątkiem są znaki towarowe i zastrzeżone logo firm).

Łatwe w utrzymaniu czystości dywaniki do Forda Focusa

Dzięki doskonale dobranym materiałom dywaniki do Forda Focusa, które u nas zamówisz, szybko wyczyścić z piachu czy błota. Włókno nie absorbuje nadmiaru zabrudzeń, dlatego wystarczy niewiele wysiłku, aby utrzymać w doskonałym stanie wnętrze samochodu. Jeśli masz pytania dotyczące sposoby zamówień lub wykonania dywanów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na stronie. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych ofertą!

Rodzaje materiałów

Każdy komplet dywanów jest wykrawany indywidualnie, ze zwróceniem uwagi na detale.


Jeśli mimo wszystko towar nie spełni Twoich oczekiwań, odeślij do nas komplet z szablonem, my dopasujemy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt (zwrot do 10 dni bez śladów użytkowania, na koszt Zwracającego).

UWAGA: Przy wyborze materiału prążkowanego nie ma możliwości nadruku.


Cena dotyczy całego kompletu – dywaniki na przód i tył.


Grubość dywaników, w zależności od wyboru materiału - od 5 do 9 mm (patrz: wzornik po lewej).


Skład: 100% polypropylen. Wierzchnia warstwa składa się z części włoskowatej - welur pętelkowy (modele do Q101 włącznie) lub strzyżony (od Q150).


Materiały od Q150 wzwyż są na ogół lepsze jakościowo od tych, z których wykonane są dywaniki dostępne standardowo w części salonów.


Spód dywaników to porowata guma lub antypoślizgowa pianka zabezpieczająca przed przesuwaniem się dywaników. Dobrze dopasowany profil zapobiega zaginaniu i blokowaniu pedałów.


Możliwość zamontowania stoperów mocujących. Jeśli auto ma już mocowania w podłodze, prosimy o kontakt w celu właściwego umiejscowienia.


Nadruki wykonywane są nowoczesną i trwałą metodą FLOCK lub haftem przemysłowym. Cechują się bardzo dużą odpornością na ścieranie.

Istnieje możliwość indywidualnego nadruku. W tej kwestii prosimy o indywidualny kontakt


Dywaniki są łatwe w utrzymaniu w czystości. Są odporne na wilgoć i brud, mają właściwości wyciszające.


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).


Dywaniki są produkcji polskiej.

Informacja prawna o nadrukach


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.

Klienci, którzy kupili ten komplet wybrali również...

Porozmawiaj z nami na  GG