Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Każdy właściciel auta wie, jak kluczowe dla zachowania czystości wnętrza jest dobre wyposażenie samochodu. Mogą to być nie tylko praktyczne pokrowce na siedzenia, ale również funkcjonalne dywaniki, które w szybki sposób można wyjąć, wytrzepać bądź wyprać. Eleganckie dywaniki samochodowe to bez wątpienia niezbędny element wyposażenia każdego pojazdu, ponieważ znacznie poprawiają jego estetykę, a przy tym komfort jazdy. Szukasz akcesoriów pasujących do BMW E90 lub pozostałych modeli serii 3? Postaw na wysokiej jakości dywaniki samochodowe, które możesz dowolnie spersonalizować!

Praktyczne dywaniki do aut BMW E90 — zaprojektuj produkt dopasowany do własnych potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań Klientów, dlatego umożliwiamy im tworzenie dywaników samochodowych o konkretnych parametrach. U nas będziesz mógł swobodnie wybrać kolor obszycia, rodzaj stoperów (o ile w ogóle są one dla Ciebie konieczne), materiał wykonania, a także tworzywo na wzmocnienie pod nogi kierowcy — gumowe lub welurowe. Ciesz się dopasowanym do Twojego samochodu BMW E90 zestawem dywaników, dzięki którym z pewnością poprawi się komfort jazdy. Łatwe utrzymanie czystości w aucie, stylowe wnętrze pojazdu i bezpieczeństwo podróżowania? Zapraszamy do zakupu niezawodnych dywaników!

Rodzaje materiałów

Każdy komplet dywanów jest wykrawany indywidualnie, ze zwróceniem uwagi na detale.


Jeśli mimo wszystko towar nie spełni Twoich oczekiwań, odeślij do nas komplet z szablonem, my dopasujemy i odeślemy do Ciebie na nasz koszt (zwrot do 10 dni bez śladów użytkowania, na koszt Zwracającego).

UWAGA: Przy wyborze materiału prążkowanego nie ma możliwości nadruku.


Cena dotyczy całego kompletu – dywaniki na przód i tył.


Grubość dywaników, w zależności od wyboru materiału - od 5 do 9 mm (patrz: wzornik po lewej).


Skład: 100% polypropylen. Wierzchnia warstwa składa się z części włoskowatej - welur pętelkowy (modele do Q101 włącznie) lub strzyżony (od Q150).


Materiały od Q150 wzwyż są na ogół lepsze jakościowo od tych, z których wykonane są dywaniki dostępne standardowo w części salonów.


Spód dywaników to porowata guma lub antypoślizgowa pianka zabezpieczająca przed przesuwaniem się dywaników. Dobrze dopasowany profil zapobiega zaginaniu i blokowaniu pedałów.


Możliwość zamontowania stoperów mocujących. Jeśli auto ma już mocowania w podłodze, prosimy o kontakt w celu właściwego umiejscowienia.


Nadruki wykonywane są nowoczesną i trwałą metodą FLOCK lub haftem przemysłowym. Cechują się bardzo dużą odpornością na ścieranie.

Istnieje możliwość indywidualnego nadruku. W tej kwestii prosimy o indywidualny kontakt


Dywaniki są łatwe w utrzymaniu w czystości. Są odporne na wilgoć i brud, mają właściwości wyciszające.


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).


Dywaniki są produkcji polskiej.

Informacja prawna o nadrukach


Nie nanosimy loga i znaków graficznych koncernów samochodowych (znaków zastrzeżonych).
Zgodnie z Kodeksem PWP art.156 ust 3, napis nanoszony na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu samochodu dywaniki są przeznaczone i nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Stosowna informacja załączona jest do dywaników z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji polskiej.

Porozmawiaj z nami na  GG